Pracownik sekretariatu

Ogłoszenie numer: 7740018, z dnia 2022-12-05

Firma budowlana specjalizująca się w generalnym wykonawstwie obiektów przemysłowych oraz zajmująca się produkcją konstrukcji stalowych zatrudni pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Sosnowiec

Opis stanowiska

  • pomoc w obsłudze sekretariatu
  • zarządzanie korespondencją,
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów oraz przepływem informacji,
  • inne prace zlecone przez przełożonego.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe,
  • sprawna obsługa MS Office,
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,
  • zaangażowanie i motywacja do pracy,
  • umiejętność szybkiego uczenia się,
  • dyspozycyjność w dni robocze.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju,
  • pracę w przyjacielskiej atmosferze,
  • narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków.