Pracownik dziekanatu

Ogłoszenie numer: 6978243, z dnia 2022-05-24

Poszukujemy osoby do pracy w dziekanacie wydziału. Praca od 8:00 do 16:00 od poniedziałku do piątku.

Miejsce pracy: Warszawa, Śródmieście

Opis stanowiska

  • Obsługa administracyjna procesu kształcenia wraz z procesem rekrutacji na studia polsko
    i angielskojęzyczne,
  • obsługa interesantów oraz prowadzenie dokumentacji w języku polskim i angielskim,
  • obsługa administracyjna stypendiów,
  • obsługa systemu USOS,
  • obsługa prac dyplomowych w systemie APD,
  • obsługa systemu SAP oraz Płatnik,
  • obsługa studentów w ZUS,
  • przygotowywanie sprawozdań między innymi dla potrzeb GUS i POLON.

Wymagania

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • dodatkowym atutem będzie znajomość systemów USOS i Płatnik oraz doświadczenie w pracy w uczelni wyższej na podobnym stanowisku,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • zdolność analitycznego myślenia,
  • samodzielność w działaniu, umiejętność organizacji pracy i koordynacji powierzonych zadań,
  • kreatywność i zaangażowanie,
  • wysoka kultura osobista.

Oferujemy

  • Ciekawą pracę w jednej z najlepszych uczelni w Polsce o ugruntowanej pozycji w kraju i za granicą,
  • umowę o pracę na czas określony a w dalszej perspektywie stabilne, stałe zatrudnienie,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • świadczenia socjalne,
  • możliwość inicjowania i wdrażania własnych pomysłów,
  • pracę w samym centrum Warszawy (bliskość metra, linii tramwajowych i autobusowych).

Firma: Politechnika Warszawska - Wydział Inżynierii Chemicznej i Procesowej

Data dodania: 2022-05-24

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa, Śródmieście