Pracownik ds. wsparcia obsługi klientów

LUCKY UNION FOODS - EURO Sp. z o. o.

Firma z branży spożywczej poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Goleniów, Łozienica (pow. goleniowski)
Opis stanowiska:
  • wsparcie przy obsłudze klientów oraz innych pracach administracyjnych,
  • administracyjna obsługa zmówień (wprowadzanie do systemu, aktualizacja danych),
  • dbanie o prawidłowe relacje z klientami,
  • współpraca z innymi działami w ramach organizacji.
Wymagania:
  • wykształcenie średnie lub wyższe,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • motywacja do pracy, zaangażowanie i entuzjazm,
  • znajomość pakietu MS Office.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie umowa o pracę,
  • ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku,
  • szeroki pakiet Funduszu Socjalnego (zapomogi, imprezy i paczki dla dzieci, spotkania integracyjne),
  • bezpłatny dowóz do pracy z Goleniowa, Nowogardu, Maszewa i okolic.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)"

Informujemy, że administratorem danych jest Lucky Union Foods-Euro Sp. z o.o. z siedzibą w Łozienicy, ul. Nowa 7, 72-100 Goleniów. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.