Pracownik do działu ERP

Ogłoszenie numer: 3992719, z dnia 2020-12-16

Firma z branży IT, Systemy Informatyczne CHODROM Sp. z o.o. w Siedlcach, od 1998 roku dostarcza i wdraża nowoczesne rozwiązania dla firm.W związku z rozwojem firmy poszukujemy do naszego zespołu pracownika do działu ERP.

Miejsce pracy: mazowieckie / Siedlce

Opis stanowiska

  • Administracja i zarządzanie systemami ERP (IMPULS, oprogramowanie firmy LSI i Asseco)
  • Wdrożenia i bieżąca współpraca z użytkownikami. Preferowany zakres: logistyka/sprzedaż
  • Analizowanie aktualnych funkcjonalności systemów w celu określenia potencjalnych obszarów wymagających usprawnień
  • Dostosowywanie konfiguracji systemu do wymagań użytkowników

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe, kierunkowe (IT oraz dziedziny pokrewne)
  • Umiejętność samoorganizacji pracy i zdolność analitycznego myślenia
  • Znajomość systemów klasy ERP w szczególności zakres : sprzedaż
  • Administracja bazami danych
  • Umiejętność tworzenia podstawowych raportów z zapytaniami SQL
  • Doświadczenie w administrowaniu, konfiguracji i integracji z serwerami zewnętrznymi i innymi aplikacjami
  • Gotowość do ciągłej nauki i rozwoju
  • Umiejętność pracy z klientem, kreatywność i umiejętność rozwiązywania problemów
  • Wysoka kultura osobista, profesjonalizm i zaangażowanie,
  • Posiadanie prawa jazdy kat. B

Oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Certyfikaty i szkolenia
  • Prywatna opieka medyczna