Pracownik biurowy

Ogłoszenie numer: 4370335, z dnia 2021-03-25

Pracownik biurowy

Miejsce pracy: podkarpackie

 

Opis stanowiska

  • Zatrudnimy pracownika biurowego do zdalnej internetowej obsługi klientów niemiecko- i anglojęzycznych.
  • Zapewniamy niezbędny sprzęt.

Wymagania

  • Znajomość języka niemieckiego i angielskiego,
  • Stabilne łącze internetowe min. 30Mb./s. uploadu.

Oferujemy

  • Wysokie zarobki,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Kartę Fitprofit,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Dodatkowe bonusy pieniężne.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

Podobne oferty pracy

Pracownik biurowy w Dziale Zaopatrzenia

Tworzenie zapytań ofertowych do producentów oraz bieżąca ich analiza Składanie zamówień do dostawców oraz nadzór nad ich realizacją Tworzenie planów dostaw oraz kontrola ich realizacji Przygotowywanie analiz i zestawień Wykształcenie średnie ( mile...

Firma: OPOLTRANS Spółka z o.o.

Lokalizacja: opolskie / Opole (Brzezie) – Centrala

Data publikacji: dzisiaj

Więcej informacji

Młodszy specjalista ds. dokumentacji

Przejmij odpowiedzialność za: ewidencjonowanie, dystrybuowanie i archiwizowanie regulacji spółek z Grupy HASCO, w tym dokumentacji związanej z systemami zarządzania jakością, udział w opracowywaniu, opiniowaniu, aktualizowaniu dokumentacji spółek z Grupy...

Firma: Hasco-Lek S.A.

Lokalizacja: dolnośląskie / Wrocław

Data publikacji: wczoraj

Więcej informacji

Office Administrator

About the department The job is located in Piastów Office Center – a modern and comfortable work environment. The department is mainly responsible for preparing documents for invoicing, handling prescriptions and entering orders for customers. We offer a...

Firma: Coloplast Business Centre Sp z o.o.

Lokalizacja: zachodniopomorskie / Szczecin

Data publikacji: wczoraj

Więcej informacji

Szczegóły ogłoszenia

Firma: Intercam Studios Poland Sp. z o.o. Sp. k.

Data dodania: 2021-03-25

Miejsce pracy: podkarpackie /

Najnowsze oferty pracy:

Więcej ofert pracy