Pracownik biurowy

Ogłoszenie numer: 4370361, z dnia 2021-03-25

Pracownik biurowy

Miejsce pracy: opolskie

 

Opis stanowiska

  • Zatrudnimy pracownika biurowego do zdalnej internetowej obsługi klientów niemiecko- i anglojęzycznych.
  • Zapewniamy niezbędny sprzęt.

Wymagania

  • Znajomość języka niemieckiego i angielskiego,
  • Stabilne łącze internetowe min. 30Mb./s. uploadu.

Oferujemy

  • Wysokie zarobki,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Kartę Fitprofit,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Dodatkowe bonusy pieniężne.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

Podobne oferty pracy

Referent ds. sportu motocyklowego (k/m)

Prowadzenie spraw Biura Sportu i Turystyki PZM (BST PZM), w tym w szczególności: kompleksowa obsługa zawodników i sędziów sportu motocyklowego administrowanie licencjami sportu motocyklowego prowadzenie sekretariatu Głównej Komisji Sportu Motocyklowego...

Firma: POLSKI ZWIĄZEK MOTOROWY

Lokalizacja: mazowieckie / Warszawa

Data publikacji: wczoraj

Więcej informacji

Pracownik Biurowy

Opis stanowiska: obsługa administracyjna biura koordynowanie właściwego obiegu dokumentacji oraz przepływu informacji realizacja zadań księgowo-kadrowych ewidencja dokumentów oraz korespondencji samodzielność i dobra organizacja czasu pracy Wymagania:...

Firma: Invest Complex Beta Sp. z o.o. sp.k.

Lokalizacja: wielkopolskie / Swarzędz

Data publikacji: wczoraj

Więcej informacji

Pracownik biurowy w branży logistycznej

Oferta: Praca w firmie będącej liderem w branży logistycznej Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę Możliwość skorzystania z pakietu benefitów - karta MultiSport, ubezpieczenie na życie, pakiet opieki zdrowotnej Atrakcyjny widok z okien biura Wymagania:...

Firma: ManpowerGroup Sp. z o.o.

Lokalizacja: pomorskie / Gdynia

Data publikacji: wczoraj

Więcej informacji

Szczegóły ogłoszenia

Firma: Intercam Studios Poland Sp. z o.o. Sp. k.

Data dodania: 2021-03-25

Miejsce pracy: opolskie /

Najnowsze oferty pracy:

Więcej ofert pracy