Pracownik biurowy

Ogłoszenie numer: 3591210, z dnia 2020-09-03

Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa „Rakowiec" ul. Pruszkowska 4d ,
02-118 Warszawa zatrudni do Domu Kultury „Rakowiec"
zatrudni

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • realizacja zadań z zakresu bieżącej działalności Domu Kultury,
  • przygotowywanie i koordynowanie harmonogramu zajęć oraz imprez kulturalnych,
  • udzielanie informacji dotyczących bieżącej działalności Domu Kultury (punkt informacyjny),
  • pomoc przy organizacji i prowadzeniu imprez kulturalnych,
  • promocja i reklama bieżącej działalności Domu Kultury,
  • całokształt prac związanych z zaopatrzeniem Domu Kultury,
  • odpowiedzialność za bezpieczeństwo budynku i powierzone mienie,
  • możliwość prowadzenia własnych projektów kulturalnych.
  • inne prace zlecone w zakresie prac administracyjnych

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie,
  • niekaralność,
  • dyspozycyjność, samodzielność
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • biegła obsługa komputera,
  • obsługa kasy fiskalnej będzie dodatkowym atutem,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub wykształcenie kierunkowe,
  • skuteczna realizacja przydzielonych zadań.

Oferujemy

  • umowę o pracę,
  • terminowo wypłacane wynagrodzenie.

Informacja o warunkach pracy na danym stanowisku

  • praca zmianowa również w godzinach popołudniowych i wieczornych.