Pracownik biurowy z językiem angielskim

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań | Numer ref.: PBI/048/DWA

Oferta:

  • Umowa o pracę tymczasową na okres 9 miesięcy
  • Ciekawa i pełna wyzwań praca w międzynarodowej firmie, w wysoce zmotywowanym zespole
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie programu MultiSport

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego i polskiego
  • Co najmniej pół roku doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość MS Excel
  • Umiejętności komunikacyjne i organizacyjne
  • Zdolność szybkiego uczenia się
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Odpowiedzialność i samodzielność

Zadania:

  • Nadzorowanie prawidłowego funkcjonowania biura, w tym wyposażenia, nadzór nad firmą sprzątającą
  • Zaopatrzanie biura w artykuły biurowe i konsumpcyjne
  • Prowadzenie korespondencji
  • Kontrolowanie kalendarza spotkań
  • Zapewnienia wsparcia administracyjnego dla kolegów i koleżanek z zespołu
  • Organizowanie materiałów marketingowych, transportu i noclegów dla uczestników konferencji i innych wydarzeń biznesowych w kraju i za granicą
  • Organizowanie imprez integracyjnych, warsztatów, zapraszanie kandydatów na spotkania rekrutacyjne