Pracownik Biurowy w Dziale Serwisu - Student

Climatic Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Regułach k/Warszawy jest polską firmą działającą od 1997 roku na krajowych i zagranicznych rynkach budownictwa modułowego. Przedsiębiorstwo dostarcza rozwiązania dla budownictwa w systemie zaprojektuj – wybuduj.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy:

Miejsce pracy: Warszawa - Reguły
Opis stanowiska:
  • współpraca z działem realizacji w zakresie pozyskiwania dokumentacji realizowanych inwestycji,
  • tworzenie instrukcji serwisowych na podstawie otrzymanych materiałów,
  • prace związane z prowadzeniem biura serwisu, w tym przyjmowanie zgłoszeń, kompletowanie dokumentacji.
Wymagania:
  • poszukujemy studenta studiów /dziennych/zaocznych o kierunku technicznym (najlepiej budownictwo)
  • prawo jazdy kat. B,
  • obsługa komputera i pakietu office,
  • umiejętność tworzenia tekstów,
  • umiejętność pracy w zespole, samodzielność, dokładność.
Oferujemy:
  • pracę w wymiarze 1/2 etatu (2 do 3 dni w tyg. w zależności od potrzeb).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.