Pracownik biurowy w branży logistycznej

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdynia | Numer ref.: PBI/022/WDA

Oferta:

  • Praca w firmie będącej liderem w branży logistycznej
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość skorzystania z pakietu benefitów - karta MultiSport, ubezpieczenie na życie, pakiet opieki zdrowotnej
  • Atrakcyjny widok z okien biura

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację - warunek konieczny
  • Studenci kierunków studiów związanych z logistyką/ osoby po praktykach/ stażu w logistyce
  • Doświadczenie w obsłudze klienta

Zadania:

  • Obsługa klienta w języku polskim i angielskim - mail + sporadycznie w ramach szybkiej interwencji kontakt telefoniczny
  • Obsługa systemów wewnętrznych firmy (zapewnione wdrożenie)
  • Prace administracyjne

Podobne oferty pracy

Office Administrator

About the department The job is located in Piastów Office Center – a modern and comfortable work environment. The department is mainly responsible for preparing documents for invoicing, handling prescriptions and entering orders for customers. We offer a...

Firma: Coloplast Business Centre Sp z o.o.

Lokalizacja: zachodniopomorskie / Szczecin

Data publikacji: dzisiaj

Więcej informacji

Pracownik biurowo-administracyjny w dziale Laboratorium

Opis stanowiska: Rozliczanie produkcji w systemie operacyjnym, Opracowywanie dokumentacji, Nadzór nad dokumentacją, Czynny udział i analiza wyników inwentaryzacyjnych. Wykształcenie minimum średnie, Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie atutem,...

Firma: PEKABEX

Lokalizacja: mazowieckie / Mszczonów

Więcej informacji

Pracownik obsługi prac zespołu

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy obejmuje w szczególności: Obsługę administracyjną zespołu/ - ów PKA Organizowanie posiedzeń zespołu i ich bezpośrednia obsługa, Prowadzenie dokumentacji spraw merytorycznie związanych z zakresem działania...

Firma: BIURO POLSKIEJ KOMISJI AKREDYTACYJNEJ

Lokalizacja: mazowieckie / Warszawa

Data publikacji: wczoraj

Szczegóły ogłoszenia

Firma: ManpowerGroup Sp. z o.o.

Data dodania: 2021-04-13

Miejsce pracy: pomorskie / Gdynia