Pracownik administracyjny

Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie
Pracownik administracyjny
Miejsce pracy: Poświętne
Numer: StPr/22/0787
OBOWIĄZKI:

Praca w referacie finansów, nauka zastosowania przepisów ustawy o finansach publicznych.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: obsługa programów komputerowych


Wymagania dodatkowe:

Uprawnienia: mile widziane doświadczenie

Miejsce pracy:

Poświętne


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie

Podobne oferty pracy

Specjalista ds. Administracji - obsługa podróży służbowych

Wśród Twoich zadań znajdą się: rezerwacja miejsc hotelowych w kraju i za granicą dla pracowników w oparciu o systemy rezerwacyjne oraz bezpośrednio w obiektach, telefoniczna oraz mailowa korespondencja w zakresie organizacji podróży, rozwiązywanie...

Firma: Hasco-Lek S.A.

Lokalizacja: dolnośląskie / Wrocław

Data publikacji: dzisiaj

Więcej informacji

Pracownik administracyjny

według programu

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Nisku

Lokalizacja: podkarpackie / Stalowa Wola

Data publikacji: wczoraj

Więcej informacji

Pracownik kancelaryjny

Staż z PO WER na 6 miesiące dla osób do 30 roku życia (- dla osób do 25 roku życia wsparcie zostanie udzielone w okresie 4 miesięcy od daty rejestracji - dla osób powyżej 25 roku życia wsparcie zostanie udzielone od momentu przystąpienia do projektu)...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie

Lokalizacja: zachodniopomorskie / Szczecin

Data publikacji: wczoraj

Więcej informacji

Szczegóły ogłoszenia

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie

Data dodania: 2022-05-19

Miejsce pracy: mazowieckie / Poświętne

Najnowsze oferty pracy:

Więcej ofert pracy