Pracownik Administracyjny

Ogłoszenie numer: 4494753, z dnia 2021-04-23

Miejsce pracy: lubuskie / Wschowa

Opis stanowiska

  • współpraca z odbiorcami i klientami firmy
  • kontakt mailowy i telefoniczny z klientami niemieckimi
  • opracowanie planu dostaw i wysyłek towaru
  • pomoc w organizacji transportu
  • przyjmowanie i realizacja zamówień

Wymagania

  • min. wykształcenie średnie
  • biegła obsługa komputera
  • znajomość języka niemieckiego
  • dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pełny etat
  • atrakcyjne wynagrodzenie