Pracownik administracyjny

Powiatowy Urząd Pracy w Gorzowie Wielkopolskim
Pracownik administracyjny
Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski
Numer: StPr/20/1807
OBOWIĄZKI:
praca biurowa, rekrutacja pracowników
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: obsługa komputera
Uprawnienia: obsługa urządzeń biurowych

Miejsce pracy:

Gorzów Wielkopolski


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gorzowie Wielkopolskim

Podobne oferty pracy

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Szczytnie

Lokalizacja: warmińsko-mazurskie / Szczytno

Data publikacji: dzisiaj

Więcej informacji

Specjalista ds. Utrzymania i Obsługi Klienta

Jeśli masz: doświadczenie na stanowisku specjalisty ds. sprzedaży telefonicznej (call center, przedstawiciel handlowy) minimum rok doświadczenia w pracy w Dziale Obsługi Klienta "lekkie pióro" - obsługa mailowa Klientów zdolności negocjacyjne cechy takie jak...

Firma: Tutlo Sp. z o.o.

Lokalizacja: mazowieckie / Warszawa

Data publikacji: dzisiaj

Więcej informacji

Specjalista ds. administracyjno-biurowych

Twoje zadania: organizacja pracy recepcji i biura; obsługa bieżących spraw administracyjno-biurowych, m.in.: przyjmowanie, rejestracja i wysyłanie korespondencji biura, nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów w firmie; obsługa dokumentacji prawnej i...

Firma: Handel Sp. z o.o .Usługi Sp. K.

Lokalizacja: pomorskie / Gdańsk

Data publikacji: dzisiaj

Więcej informacji

Szczegóły ogłoszenia

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gorzowie Wielkopolskim

Data dodania: 2020-12-31

Miejsce pracy: lubuskie / Gorzów Wielkopolski

Najnowsze oferty pracy:

Więcej ofert pracy