Pracownik administracyjny

Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu
Miejsce pracy: Świecie
Numer: StPr/21/0264
OBOWIĄZKI:
porządkowanie i archiwizowanie dokumentówwykonywanie kalkulacji cenowychwstawianie i nadzorowanie zleceń produkcyjnychkontakt z klientemwspółpraca z innymi działami w firmiewykonywanie raportów sprzedażowychkontrola należności klientów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: Obsługa komputera MS Office

Miejsce pracy:

Świecie

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu