Pracownik administracyjny w Biurze Rachunkowym

Ogłoszenie numer: 4209435, z dnia 2021-02-08

Wielkopolska Agencja Pracy od 2005 roku świadczy kompleksowe usługi pracy tymczasowej oraz rekrutacji i selekcji pracowników. Jesteśmy wpisani do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 1649.

Miejsce pracy: wielkopolskie / Napachanie

Opis stanowiska

  • zlecone prace biurowe,
  • wpisywanie danych do komputera.

Wymagania

  • mile widziany status studentki zaocznej do 26 roku życia,
  • wykształcenie wyższe, lub wyższe w trakcie,
  • doświadczenie w pracy biurowej.

Oferujemy

  • miejsce pracy: Kobylniki k. Napachanie,
  • praca w godzinach 8-16 lub 9-17,
  • umowa zlecenie; 16 zł netto/h ZUS, 19,00 uczeń/student do 26 roku życia.