Pracownik administracyjny

People make places
Miejsce pracy: Warszawa

ISS FACILITY SERVICES POLSKA wchodzi w skład międzynarodowej Grupy ISS założonej w 1901 r., jednego z największych na świecie usługodawców w zakresie Facility Services.

W Polsce firma działa od 1995 r. i zatrudnia około 2 000 pracowników. Podstawową działalnością ISS w Polsce jest kompleksowa obsługa obiektów.

Zakres obowiązków:
  • Skanowanie dokumentów
  • Praca z systemem klienta – umieszczanie dokumentów w systemie
  • Wsparcie administracyjne działu
  • Kontakt z przedstawicielami medycznymi i klientami
Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • Sprawna obsługa komputera i pakietu MS Office
  • Wysoki poziom kultury osobistej
  • Otwartość i zaangażowanie
  • Dostępność w pełnym wymiarze godzin od pon-pt
Oferujemy:
  • Pracę w pełnym wymiarze od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-16:00
  • Pełne wdrożenie stanowiskowe
  • Zatrudnienie na okres 3 miesięcy
  • Przyjazne i pomocne środowisko pracy
  • Współpracę w wielokulturowych zespołach
  • Pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych