Pracownik administracyjno-techniczny

Firma NAL producent ekskluzywnej odzieży damskiej marki CATERINA zatrudni na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

Nadzór nad ruchomościami i nieruchomościami firmy, a w szczególności:

opieka nad stanem technicznym budynków (stan zewnętrzny: rynny, oświetlenie, okna itp.; stan wewnętrzny pomieszczeń: hydraulika, elektryka, ślusarka), przeglądy budynków, prowadzenie książek obiektów, pozyskiwanie firm do wykonywania prac serwisowych i remontowych- negocjowanie warunków handlowych i technicznych , nadzór nad majątkiem firmy przekazanym pracownikom (telefony, laptopy, samochody, itp.), sporządzanie zapotrzebowania na surowce i materiały, zaopatrzenie w materiały biurowe, negocjowanie umów z dostawcami mediów do nieruchomości, nadzór nad realizacją tych umów.

Oczekujemy:
  • wykształcenie minimum średnie techniczne
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość rynku technicznego
  • obsługa oprogramowania MS Office
  • sumienność i dokładność
  • zmysł techniczny
Oferujemy:
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudnienie na umowę o pracę od poniedziałku do piątku lub umowa B2B

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi osobami.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)