Pracownik administracyjno - księgowy

Ogłoszenie numer: 7052100, z dnia 2022-06-08

Klient portalu Praca.pl

Jesteśmy firmą zajmującą się zarządzaniem nieruchomościami. Od kilku lat prężnie działamy na rynku nieruchomości w Łodzi. Wraz z ciągłym rozwojem naszej firmy poszukujemy nowych pracowników do naszego zespołu.

Miejsce pracy: Łódź, Śródmieście

Opis stanowiska

  • Weryfikacja, klasyfikacja oraz księgowanie dokumentów takich jak: faktury, wyciągi bankowe
  • Przygotowywanie raportów miesięcznych zgodnych z oczekiwaniami klienta
  • Przygotowywanie sprawozdań finansowych
  • Samodzielna obsługa małych i średnich klientów
  • Obsługa kancelaryjna: poczta, zamówienia art. biurowych
  • Obsługa korespondencji tradycyjnej i elektronicznej (odbieranie, skanowanie, wysyłka itp.)
  • Obsługa dokumentacji (sporządzanie umów, wypełnianie dokumentów urzędowych, archiwizowanie itp.)

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Sprawna obsługa komputera oraz pakietu MS Office
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Znajomość zasad rachunkowości na poziomie podstawowym
  • Umiejętność ustalenia priorytetów i organizowania własnej pracy,
  • Umiejętność pracy w zespole oraz z klientem

Mile widziane:

  • Znajomość język rosyjskiego
  • Obsługa specjalistycznego programu do zarządzania – Mieszczanin
  • Wyższe wykształcenie w dziedzinie ekonomii, finansów lub rachunkowości
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Zdolności analityczne
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, komunikatywność

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Elastyczny czas pracy
  • Pracę w młodym, ambitnym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Interesującą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

Szczegóły ogłoszenia

Firma: Klient portalu Praca.pl

Data dodania: 2022-06-08

Miejsce pracy: łódzkie / Łódź, Śródmieście