Pracownik Administracyjno - Biurowy ze znajomością j.angielskiego

FIRMA SONIQSOFT PILNIE ZATRUDNI KANDYDATA NA STANOWISKO:

Wymagania:
  • Biegła znajomość pakietu MS Office
  • Komunikatywna znajomość j.angielskiego w mowie i piśmie
  • Zdolność do pracy w dynamicznym środowisku
  • Umiejętność szybkiego uczenia się
  • Zdolność do pracy samodzielnie i w zespole
  • Chęci i motywacja do pracy administracyjno - biurowej
  • Umiejętność efektywnego zarządzania czasem pracy oraz priorytetyzowania zadań
  • Przygotowywanie dokumentów celnych
  • Prawo jazdy kat.B
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Mile widziana znajomość systemów klasy ERP, MES
Zakres Obowiązków:
  • Obsługa bieżących dokumentów
  • Wsparcie logistyki
  • Bieżące wsparcie przełożonego
  • Współpraca z działem księgowości i biurami współpracującymi
  • Organizacja eventów
Oferujemy;
  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i znajomości języków
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Elastyczność godzin pracy
  • Wydarzenia firmowe: wycieczki, spotkania, catering