Pracownik administracyjno-biurowy w Dziale Badań Klinicznych

Ogłoszenie numer: 4610974, z dnia 2021-05-08

Instytut Hematologii i Transfuzjologii

poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Uzupełnianie elektronicznych baz danych
  • Współpraca z lekarzami oraz personelem Ośrodka
  • Współpraca z monitorami badań klinicznych
  • Obsługa komputera oraz programów medycznych
  • Koordynowanie badań klinicznych zgodnie z wymogami GCP

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe okołomedyczne
  • Komunikatywność
  • Umiejętność współpracy w grupie, jak i pracy samodzielnej
  • Kreatywność
  • Dobra znajomość obsługi komputera – MS Office i urządzeń biurowych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Zaangażowanie, precyzja i konsekwencja w realizacji powierzonych zadań
  • Doświadczenie w obszarze badań klinicznych będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość GCP
  • Empatia wobec potrzeb pacjentów