Pracownik Administracji (K/M)

AUDIT Doradztwo Personalne poszukuje kandydata na stanowisko

Pracownik Administracji (K/M)
Miejsce pracy: Nowa Sól

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wsparcie oddziału HR w codziennych obowiązkach,
  • Pomoc w organizacji spraw administracyjnych oddziału,
  • Wsparcie przy współpracy z Klientami,
  • Obsługa urządzeń biurowych,
  • Kserowanie dokumentów
  • Praca na 2-3 miesiące, w ramach umowy o pracę

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Dobra znajomość pakietu Microsoft Office
  • Samodzielność
  • Dokładność
  • Zmysł analityczny

Podobne oferty pracy

Specjalista ds. Administracji i Finansów

Weryfikacja dokumentacji Przewoźników w wewnętrznym systemie (aplikacja CKK); Zatwierdzanie aktualności polis i licencji; Współpraca z klientem wewnętrznym – gł. Spedytorzy, Działy Dystrybucji; Aktualizacja informacji dot. Przewoźników niezbędnych do...

Firma: PEKAES Sp. z o.o.

Lokalizacja: mazowieckie / Błonie

Data publikacji: 2020-05-11

Więcej informacji

Junior Process Officer with Norwegian

Would you like to work for financial institution, in an international team with opportunity to decide about your development path? We are now looking for operational employees to join a team responsible for loans in Norwegian unit. In Nordea, we know that great...

Firma: Nordea Bank Abp SA Oddział w Polsce

Lokalizacja: łódzkie / Łódź

Data publikacji: 2020-05-11

Więcej informacji

Referent ds. rozliczeń kontraktu

Opis stanowiska: zbieranie i kompletowanie dokumentacji dotyczącej sprzedaży przygotowanie kart obmiaru robót nadzór nad realizacją umów podwykonawczych rozwijanie wewnętrznych procesów i procedur zgodnie z kierunkiem całej firmy Wymagania: wykształcenie...

Firma: Mosty Łódź S.A.

Lokalizacja: łódzkie / Łódź

Data publikacji: 2020-05-11

Więcej informacji

Szczegóły ogłoszenia

Firma: AUDIT Doradztwo Personalne

Data dodania: 2020-05-11

Miejsce pracy: lubuskie / Nowa Sól

Najnowsze oferty pracy:

Więcej ofert pracy