Młodszy Specjalista ds. Realizacji Zamówień

 Jesteśmy wiodącą firmą w Polsce w zakresie produkcji i dystrybucji elementów wentylacyjnych.

Swoją ofertę kierujemy głównie do dystrybutorów i firm wykonawczych.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wola Mrokowska (przy trasie E7 Kraków-Warszawa), woj. mazowieckie
Główne zadania:
  • realizacja zamówień klientów,
  • wystawiane dokumentów sprzedażowych (WZ, FV),
  • współorganizowanie transportów,
  • ścisła współpraca z innymi działami m.in. działem handlowym, planowania produkcji, magazynem,
  • budowanie trwałych relacji z klientem.
Wymagania:
  • preferowane wykształcenie wyższe/ mile widziane osoby w trakcie studiów,
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,
  • silna motywacja do działania,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • mile widziane osoby bez doświadczenia zawodowego.
Oferujemy:
  • stabilną pracę w wiodącej firmie z branży HVAC specjalizującej się w nowoczesnych systemach wentylacji,
  • stałe wynagrodzenie oraz premie adekwatne do osiąganych wyników działu,
  • możliwość doskonalenia kwalifikacji zawodowych oraz rozwoju zawodowego w ramach struktury firmy.
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.