Koordynator ds. planu oraz zielonych zamówień

Dział Sprawozdawczości i Wsparcia Planowania Strategicznego poszukuje osób do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: KZZ/DZiZP/119/2022

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za realizowanie planu zamówień publicznych Politechniki Wrocławskiej w oparciu o kryteria zrównoważonych zamówień publicznych oraz tzw. zielonych zamówień.

Zakres obowiązków:
  • tworzenie oraz realizowanie planu zamówień publicznych uczelni,
  • obsługa planu zamówień,
  • ustalanie wartości zamówienia w oparciu o plan zamówień,
  • weryfikacja opisów przedmiotu zamówienia oraz wsparcie przy tworzeniu kryteriów oceny ofert w oparciu o problematykę zrównoważonych zamówień publicznych, w tym tzw. „zielonych zamówień” oraz społecznych zamówień.
Wymagania:
  • wykształcenie minimum średnie,
  • mile widziane doświadczenie zawodowe w obszarze zamówień publicznych,
  • znajomość regulacji prawnych oraz zagadnień związanych z szeroko rozumianymi zielonymi zamówieniami publicznymi oraz społecznymi zamówieniami,
  • mile widziana umiejętność pracy w zintegrowanych systemach informatycznych (SAP, TETA),
  • komunikatywność,
  • samodzielność,
  • dobra organizacja pracy własnej.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w prestiżowej Uczelni,
  • zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
  • pakiet dodatkowych świadczeń (13-te wynagrodzenie, dofinansowanie do wypoczynku).
Politechnika Wrocławska w procesie rekrutacji będzie przetwarzać dane osobowe a szczegółowe informacje o tym przetwarzaniu przedstawione zostały w formularzu rekrutacyjnym. Z informacjami tymi koniecznie należy się zapoznać przed zapisaniem swoich danych i przed udostępnieniem ich Uczelni. W przypadku złożenia CV z pominięciem formularza rejestracyjnego Kandydat powinien potwierdzić że miał możliwość zapoznania się z przedstawionymi mu w formularzu rekrutacyjnym informacjami o przetwarzaniu danych osobowych.

Szczegóły ogłoszenia

Firma: Politechnika Wrocławska

Data dodania: 2022-12-07

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław