Koordynator ds. Administracyjnych

Korporacja KGL S.A., to spółka zajmująca się produkcją tworzyw sztucznych metodą termoformowania, dystrybucją granulatów tworzyw sztucznych, importem surowców i półproduktów oraz sprzedażą i eksportem tworzyw sztucznych. Ponadto KGL to elastyczny i uniwersalny producent opakowań z tworzyw sztucznych. Jesteśmy dużą polską spółką.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Klaudyn
Twój zakres obowiązków:
  • zarządzanie umowami dotyczącymi administrowania obiektami
  • zarządzanie nieruchomościami, przestrzenią wokół budynków (miejsca parkingowe, tereny zielone itd.), w tym odpowiedzialność za przeglądy budynków
  • planowanie okresowych remontów, nadzór na ich przeprowadzaniem przez pracowników własnych oraz współpraca z firmami wykonawczymi
  • nadzór sprzątaniem w obiektach oraz ochrony obiektów
  • współpraca z odpowiednimi urzędami administracji państwowej
  • opracowywanie i ulepszanie systemów administracyjnych, zasad i procedur
  • optymalizacja i monitorowanie kosztów związanych z administrowaniem obiektów
  • organizacja zakupów wyposażenia
Nasze wymagania:
  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne
  • umiejętność czytania rysunków technicznych
  • znajomość pakietu Office
  • prawo jazdy kat. B
  • wysoka kultura osobista, zaangażowanie w sprawy zawodowe
  • umiejętność pracy w zespole oraz samodzielnego podejmowania decyzji
  • komunikatywność, sumienność, punktualność, dyspozycyjność
  • dobra organizacja własnej pracy, odpowiedzialność
  • kreatywność, własna inicjatywa, nastawienie na szukanie rozwiązań
Oferujemy:
  • stałe, comiesięczne i regularne wynagrodzenie zawsze na koncie Pracownika na czas
  • prywatną opiekę medyczną Medicover
  • kartę Multisport
  • ubezpieczenie grupowe PZU
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń socjalnych (bony świąteczne, paczki upominkowe, pożyczki celowe itp.)