Koordynator ds. administracyjnych

EUROSER Dairy Group to istniejąca od ponad 20 lat firma o ugruntowanej pozycji na rynku. Jesteśmy jedną z wiodących firm zajmujących się dystrybucją produktów nabiałowych Premium na 11 rynkach Europy środkowej i wschodniej.

Nasza misja to ciągły rozwój i poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań na miarę potrzeb Do naszego zespołu poszukujemy koordynatora ds. administracyjnych.

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie
Pracując na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny/-a za:
  • rejestracja i prawidłowy obieg poczty i przesyłek kurierskich
  • obieg dokumentacji w biurze, archiwizację dokumentacji, utrzymanie porządku
  • obsługę urządzeń biurowych
  • zapewnienie skutecznej komunikacji wewnątrz firmy
  • nadzór nad terminowym przepływem informacji, korespondencji i dokumentów przy zachowaniu bezpieczeństwa i poufności informacji
  • wsparcie administracyjne dla Zarządu (organizacja spotkań ich obsługa)
  • wsparcie innych działów
  • załatwianie spraw urzędowych ( rejestracja i wyrejestrowywanie pojazdów, wizyty w Urzędzie Skarbowym, Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych i innych urzędach)
  • obsługa polis ubezpieczeniowych pojazdów i maszyn
  • dbanie o zaopatrzenie, wyposażenie i funkcjonowanie biura
  • budowanie profesjonalnego wizerunku firmy
Oczekiwania wobec kandydatów:
  • wykształcenie średnie ukierunkowane na nauki ścisłe, ekonomiczne, administrację
  • minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, Excel
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • zdolności organizacyjne i interpersonalne, zaangażowanie w pracę
  • prawo jazdy
  • mile widziani kandydaci posiadający orzeczenie o lekkim stopniu niepełnosprawności
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony (po okresie próbnym)
  • pakiet świadczeń medycznych VIP
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie karty multisport
  • biuro w dogodnej lokalizacji (blisko centrum) – w pobliżu linia tramwajowa, SKM, pętla autobusowa, P&R
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji prowadzonych przez EUROSER Dairy Group Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - Sp. k. z siedzibą w Warszawie."

Podobne oferty pracy

Specjalista ds. Planowania Zadań

Aktualnie szukamy osoby, która dołączy do działu konstrukcji elektrycznej w Starachowicach na stanowisko Specjalisty ds. Planowania Zadań Zakres obowiązków Administracyjne wsparcie biura konstrukcyjnego Tworzenie raportów i statystyk w programie Excel...

Firma: ASTEK Polska

Lokalizacja: świętokrzyskie / Starachowice

Data publikacji: 2021-02-16

Referent ds. Administracyjnych - Pracownik Sekretariatu Biura Budowy

Opis stanowiska: obsługa administracyjna biura budowy prowadzenie korespondencji przychodzącej i wychodzącej rejestracja i archiwizacja poczty dbanie o prawidłowy przepływ informacji wewnątrz firmy przygotowywanie raportów i zestawień archiwizacja danych w...

Firma: KOBYLARNIA S.A.

Lokalizacja: zachodniopomorskie / Bobolice

Więcej informacji

Asystent / Asystentka Serwisu Technicznego

Co będziesz robił/robiła? bieżące wsparcie Serwisu Technicznego w zakresie obsługi administracyjno-biurowej, przygotowywanie ofert serwisowych dla klientów oraz firm partnerskich, prowadzenie dokumentacji Serwisu Technicznego, przyjmowanie i obsługa...

Firma: EMS Poland Sp. z o.o.

Lokalizacja: śląskie / Katowice

Szczegóły ogłoszenia

Firma: Euroser Dairy Group

Data dodania: 2021-02-11

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa