Kierownik / Specjalista Biura Zarządu

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy zmotywowanej, która pragnie rozwijać swoją karierę na stanowisku:

Miejsce pracy: Stąporków - zapewniamy pakiet relokacyjny

Obowiązki:

  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania Biura Zarządu
  • Współpraca oraz koordynacja komunikacji Zarządu z innymi działami w Spółce
  • Nadzór nad przepisami obowiązującymi w Spółce, realizacją zasad i procedur
  • Terminowe przygotowywanie pism, raportów, prezentacji, zestawień itp. dla potrzeb Zarządu
  • Prowadzenie dokumentacji administracyjnej Biura Zarządu
  • Ścisła współpraca i wsparcie ze strony kancelarii doradczej

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w pracy w spółkach akcyjnych i/lub z ograniczoną odpowiedzialnością
  • Odpowiedzialność, komunikatywność, samodzielność
  • Znajomość pakietu Microsoft Office
  • Dobrze rozwinięte umiejętności organizacyjne
  • Wielozadaniowość i zdolność do ustalania priorytetów pracy
  • Umiejętność pracy w sytuacjach stresujących

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do kwalifikacji oraz doświadczenia
  • Umowę o pracę
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju
  • System motywacyjny
  • Gwarantowane szkolenia z zakresu obsługi prawnej i organizacyjnej Zarządu

Szczegóły ogłoszenia

Firma: Zakłady Urządzeń Kotłowych Stąporków S.A.

Data dodania: 2021-07-02

Miejsce pracy: lubelskie /