Kierownik oddziału

Urząd Morski w Szczecinie
Dyrektor poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Miejsce pracy: Szczecin
Ogłoszenie o naborze Nr 75563

Warunki pracy

  • Praca przy komputrze powyżej 4 godzin dziennie;

  • Praca w biurze oraz w terenie, w tym w trudnych warunkach środowiskowych;

  • Częste reprezentowanie Urzędu na zewnątrz;

  • Częsta praca w delegacjach z użyciem transportu samochodowego i jednostek pływających;

  • Brak wind, toalety nieprzystosowane dla osób niepełnosprawych.

Zakres zadań

  • Przeprowadza kontrole zużycia paliwa przez urządzenia i jednostki pływające UMS w zakresie ich zgodności z normami zużycia i układami pomiarowymi;
  • Sprawuje nadzór nad prawidłową eksploatacją urządzeń podległych Urzędom Dozoru Technicznego. Bierze udział w badaniach urządzeń przeprowadzanych przez te Urzędy;
  • Sprawuje nadzór nad gospodarką mediami energetycznymi celem optymalizacji kosztów;
  • Planuje i przygotowuje remonty, modernizacje kotłowni w obiektach UMS w celu zapewnienia ich sprawności w działaniu;
  • Przygotowuje umowy przyłączeniowe, umowy dostawy, warunki techniczne itp. dla mediów grzewczych na potrzeby UMS
  • Organizuje prace i kieruje podległymi pracownikami, by sprawnie wykonywali zadania Wydziału;
  • Przeprowadza przeglądy okresowe sieci i urządzeń energetycznych Urzędu, zgodnie z obowiązującymi przepisami;
  • Prowadzi nadzór nad pododbiorcami mediów z sieci energetycznych Urzędu w celu ich rzetelnego rozliczenia.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe techniczne
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 1 rok i 6 miesięcy doświadczenia zawodowego w energetyce
  • aktualne świadectwo kwalifikacyjne - uprawnienia SEP kat. "E" Grupa 1, kat. "D" i "E" Grupa 2, kat. "E" i "D" Grupa 3;
  • znajomość zagadnień związanych z gospodarką energetyczną i paliwową;
  • znajomość obsługi sprzętu komputerowego;
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

    Szczegóły ogłoszenia

    Firma: Urząd Morski w Szczecinie

    Data dodania: 2021-03-09

    Miejsce pracy: zachodniopomorskie / Szczecin