Kierownik kancelarii tajnej

Komenda Powiatowa Policji w Złotoryi
Komendant Powiatowy Policji poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Miejsce pracy: Złotoryja
Ogłoszenie o naborze Nr 74409

Warunki pracy

praca administracyjno-biurowa w siedzibie urzędu, obsługa komputera powyżej 4 godzin, brak wind - praca na 3. piętrze (budynek bez windy)

Zakres zadań

  • prowadzenie kancelarii tajnej
  • prowadzenie sekretariatu pionu operacyjnego Wydziału Kryminalnego
  • nadzór nad obiegiem dokumentów niejawnych w Komendzie, prowadzenie okresowych kontroli dokumentacji niejawnej
  • obsługa systemu E-Komenda i SWOP - Absencja
  • wprowadzanie druków procesowych do systemu KSIP
  • pełnienie zastępstw za sekretarkę pionu dochodzeniowo-śledczego Wydziału Kryminalnego

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego w administracji publicznej w charakterze pracownika administracyjno-biurowego lub na stanowisku o podobnym zakresie zadań
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • niekaralność i nieposzlakowan opinia
  • dyspozycyjność
  • umiejętność dobrej organizacji pracy i szybkiego uczenia się
  • bardzo dobra znajomość ustawy o ochronie informacji niejawnych
  • sumienność i odpowiedzialność