Kierownik Biura Zarządu

Obecnie poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk
Zakres zadań:
  • szczegółowe dbanie o proces obiegu informacji i dokumentów,
  • zgłaszanie dokumentów finansowych i sprawozdawczych do KRS,
  • wsparcie organizacyjne prac Zarządu,
  • przygotowywanie projektów dokumentów korporacyjnych (w tym uchwał, protokołów, sprawozdań, wniosków do KRS) oraz weryfikacja i aktualizacja zewnętrznych rejestrów,
  • obsługa i koordynacja procesów formalnych związanych ze współpracą w ramach franczyzy oraz raportowanie stanu wdrożenia pakietów franczyzowych,
  • wsparcie i współpraca z wew. działami oraz doradcami zewnętrznymi (w tym kancelariami prawnymi, działem prawnym, notariuszami),
  • zarządzanie pracą podległego zespołu.
Oczekujemy:
  • minimum trzy lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie prawne lub administracyjne,
  • znajomość kodeksu spółek handlowych, prawa cywilnego,
  • doświadczenie w zarządzaniu i koordynacji elektronicznym obiegiem dokumentów,
  • umiejętność pracy pod presją czasu i przy wielu projektach,
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy, jak również koordynacji pracy innych osób.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę na samodzielnym stanowisku przy realizacji ciekawych projektów,
  • benefity pozapłacowe m.in.: opiekę medyczną, kartę sportową i ubezpieczenie,
  • możliwości rozwoju i podnoszenia kompetencji,
  • udział w wydarzeniach sportowych w ramach Gemini Team.