Kierownik Administracji

KGL S.A. to elastyczny i uniwersalny producent opakowań z tworzyw sztucznych. Spółka produkuje folie oraz opakowania z tworzyw sztucznych przy wykorzystaniu metod ekstruzji, termoformowania i wtrysku.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Rzakta
Oferujemy:
  • wynagrodzenie zasadnicze oraz premię miesięczną
  • prywatną opiekę medyczną Medicover (indywidualną, partnerską, rodzinną)
  • kartę Multisport
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (paczki upominkowe, pożyczki celowe itp.)
  • ubezpieczenie grupowe PZU pracowników oraz współmałżonka lub partnera
  • spotkania integracyjne
Twój zakres obowiązków:
  • odpowiedzialność za stan techniczny budynków oraz przeglądy ppoż
  • rozliczanie kosztów związanych z mediami
  • nadzór nad pracownikami ochrony zakładu
  • koordynacja pracy ekipy sprzątającej i nadzór nad stanem czystości w zakładzie (budynek biurowy, hale produkcyjne, teren wokół zakładu)
  • organizacja drobnych prac remontowych
  • odpowiedzialność za sprawne funkcjonowanie systemu utylizacji odpadów (współpraca z firmami zewnętrznymi)
  • nadzór nad pracą dostawców i podwykonawców w powierzonym obszarze
  • wsparcie na etapie realizacji procesów inwestycyjnych i związanych z przebudową zakładu
  • odpowiedzialność za efektywne zarządzanie podległym zespołem
Nasze wymagania:
  • wykształcenie min. średnie, mile widziane techniczne
  • min. 2 lata doświadczenia na stanowisku kierowniczym w obszarze administracji (najlepiej w firmie o rozbudowanej infrastrukturze)
  • wiedza z zakresu bhp i ppoż związana z utrzymaniem budynków
  • bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność zarządzania priorytetami
  • komunikatywność
  • odpowiedzialność