Główny specjalista

Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Szczecinie
Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Miejsce pracy: Szczecin
Ogłoszenie o naborze Nr 69854

Warunki pracy

Praca w siedzibie inspektoratu i poza nią . Wykonywanie czynności inspekcyjno-kontrolnych, przeprowadzanie wizji i oględzin na terenie Miasta Szczecin ( praca na wysokościach). Przyjmowanie interesantów, stron postępowań i udzielanie informacji.

Zakres zadań

  • prowadzenie postępowań administracyjnych w sprawach z zakresu kompetencji organu
  • przygotowywanie postanowień i decyzji administracyjnych oraz innych pism
  • współuczestnictwo w postępowaniach egzekucyjnych
  • inne zadania zlecone przez Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego
  • sprawdzanie przygotowanych decyzji i postanowień i innych pism w zakresie zgodności z Ustawą Prawo Budowlane i KPA

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe wyższe techniczne w zakresie budownictwa
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 10 lat doświadczenia zawodowego w prowadzeniu postępowań administracyjnych
  • uprawnienia budowlane w ograniczonym zakresie
  • umiejętność obsługi komputera
  • stan zdrowia umożliwiający prowadzenie kontroli obiektów i robót budowlanych na terenie Szczecina
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe