Dyspozytor - Praca Biurowa (oferta dla studentów)

Janaszek Electric Sp. z o.o. realizuje prace utrzymaniowe i budowlane w branży elektroenergetyki przemysłowej (w tym kolejowej) na terenie całej Polski. W ostatnich kilku latach rozwój Firmy objął m.in. trzykrotny wzrost zatrudnienia oraz wartości wykonywanych przez Spółkę prac. Jako pracodawca zapewniamy zrozumienie, dobre relacje i przyjazną atmosferę pracy, ciekawe, odpowiedzialne i niepowtarzalne zadania oraz możliwość rozwoju w bliskim kontakcie z kierownictwem firmy. Zapraszamy do kontaktu!

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Telefoniczne przyjmowanie oraz przekazywanie zgłoszeń awaryjnych,
  • Wprowadzanie zleceń do bazy danych,
  • Przyjmowanie i sporządzanie korespondencji firmowej,
  • Przygotowywanie, kompletowanie i archiwizacja dokumentacji,
  • Kontakt telefoniczny z pracownikami terenowymi na terenie całej Polski,

Wymagania:

  • Biegłej obsługa komputera i narzędzi biurowych w tym bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (min. Word, Excel),
  • Mile widziany status studenta,
  • Dyspozycyjności i umiejętności organizacji własnej pracy,
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone zadania,
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku związanym z obsługą klienta,
  • Podjęcia pracy w systemie zmianowym (praca również w weekendy),
  • Chęci dłuższej współpracy.

Oferujemy:

  • Umowę zlecenie
  • Pracę w młodym, aktywnym zespole,
  • Przyjazną i swobodną atmosferę,
  • Możliwość rozwoju i awansu w strukturze firmy,
  • Elastyczne godziny pracy, możliwość częściowego dopasowania grafiku do potrzeb (praca zmianowa),
  • Praca w wymiarze godzinowym etatu lub 0,75 etatu.