Dyspozytor / Dyspozytorka Obiektu Biurowego

Engie Services Sp. z o. o. jest międzynarodową firmą usługową zajmującą się zarządzaniem i eksploatacją instalacji technicznych w obiektach biurowych, obiektach użyteczności publicznej oraz magazynach logistycznych.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Zadania:
  • Obsługa systemu Help Desk - przyjmowanie zleceń od Najemców biurowca,
  • Przydzielanie zgłoszonych awarii pracownikom technicznym,
  • Monitorowanie statusu realizacji zadań oraz stopnia ich wykonania,
  • Obsługa poczty e-mail,
  • W przypadku zagrożenia kierowanie ewakuacją.
Wymagania:
  • Wykształcenie min. średnie,
  • Praktyczna znajomość obsługi komputera w tym MS Office (Word, Excel, oraz poczty e -mail),
  • Umiejętność organizacji własnej pracy,
  • Możliwość podjęcia pracy w systemie zmianowym.

Mile widziane:

  • Uprawnienia SEP do 1 kV,
  • Doświadczenie w obsłudze instalacji elektrycznych,
  • Znajomość obsługi instalacji przeciwpożarowych SSP, DSO,
  • Znajomość obsługi komputera (Word, Excel, obsługa poczty).
Oferujemy:
  • Szkolenia wstępne przygotowujące do stanowiska pracy,
  • Stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę; prywatna opieka medyczna; możliwość nauki języka angielskiego,
  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego i karty sportowej,
  • Premie kwartalne,
  • Miejsce pracy tworzone przez opartą na wartościach kulturę organizacyjną.

Prosimy o dołączenie podpisanej klauzuli wyrażającej zgodę na przetwarzanie danych osobowych dostępnej TUTAJ.
Zastrzegamy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty