Back Office Specialist with Dutch

LoboHR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Oszczędzamy czas i przyczyniamy się do sukcesów naszych partnerów poprzez zastosowanie nowoczesnych technik rekrutacyjnych wspieranych innowacyjnymi technologiami informatycznymi.

Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Białystok

Zakres obowiązków:
  • Prowadzenie korespondencji w języku niderlandzkim.
  • Obsługa administracyjna i współpraca z zagranicznymi placówkami firmy.
  • Weryfikacja dokumentacji i aktualizowanie baz danych.
  • Fakturowanie.
Wymagania:
  • Dobra znajomość języka niderlandzkiego na poziomie min. B1.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. A2.
  • Wykształcenie co najmniej średnie.
  • Biegła obsługa komputera, praktyczna znajomość pakietu MS Office.
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta oraz pracy biurowej.
Oferujemy:
  • Pracę w znanej międzynarodowej firmie.
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z dodatkiem językowym.
  • Pracę w trybie home office lub hybrydowym- zgodnie z oczekiwaniami Pracownika.
  • Pakiet świadczeń dodatkowych: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dostęp do platformy My Benefit, dofinansowanie do karty MultiSport, dofinansowanie nauki języków obcych.