Asystent / Asystentka Członka Zarządu

Compensa to jedno z najprężniej rozwijających się towarzystw ubezpieczeniowych na rynku. Należymy do międzynarodowej grupy Vienna Insurance Group. Tworzymy wiarygodną i dynamiczną organizację, ponieważ stawiamy na przedsiębiorczość i innowacyjność, a zarazem dbamy o przyjazną atmosferę współpracy. Obecnie poszukujemy osób do pracy w Centrali na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa
Jakie będą Twoje obowiązki?
  • Zapewnienie kompleksowego wsparcia merytorycznego i organizacyjnego dla Członka Zarządu
  • Zapewnienie przepływu informacji pomiędzy Zarządem, a innymi jednostkami organizacyjnymi w firmie
  • Zarządzanie kalendarzem Członka Zarządu
  • Organizowanie i udział w spotkaniach biznesowych, sporządzanie notatek
  • Organizowanie i rozliczanie podróży służbowych
  • Wykonywanie bieżących zadań zleconych przez Przełożonego
Co oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Dofinansowanie do szkoleń i kursów językowych
  • Prywatną opiekę medyczną, możliwość zakupu karnetu sportowego
  • Katalog zniżek na ubezpieczenia dla pracowników i członków rodzin
  • Interesującą pełną wyzwań pracę w renomowanej, międzynarodowej firmie
  • Stabilne warunki zatrudnienia, z wynagrodzeniem płatnym przed końcem danego miesiąca
Czego oczekujemy:
  • Doświadczenia w pracy na stanowiskach asystenckich
  • Dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Praktycznej znajomości programów MS Power Point i MS Excel
  • Wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych i organizacyjnych
  • Odpowiedzialności, dokładności oraz umiejętności pracy pod presją czasu.