Analityk / Specjalista ds. Raportowania

Ogłoszenie numer: 4183103, z dnia 2021-02-15

uznany na rynku europejskim dynamicznie rozwijający się
producent branży przemysłu ciężkiego
zatrudni na stanowisku:

Miejsce pracy: śląskie / Częstochowa

Opis stanowiska

  • udział w realizacji procesu planowania i kontroli działalności w celu stałej poprawy efektywności jakościowej, produkcyjnej, kosztowej i przychodowej firmy,
  • opracowywanie planów budżetowych oraz analiza i raportowanie ich wykonania w określonych ramach czasowych,
  • przygotowywanie określonych analiz i raportów na potrzeby kierownictwa, Zarządu Spółki oraz Grupy ZARMEN,
  • współpraca wewnętrzna w zakresie niezbędnych danych wykorzystywanych w sprawozdaniach, analizach i raportach,
  • udział w tworzeniu narzędzi oraz procedur kontrolingowych.

Wymagania

  • biegła znajomość programów pakietu Microsoft Office,
  • mile widziana znajomość oprogramowania ERP,
  • gotowość do nauki, wytrwałość i konsekwencja,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • inicjatywa oraz orientacja na realizację zadań,

Oferujemy

  • pełną wyzwań pracę w rozwijającej się firmie będącej najnowocześniejszą koksownią na terenie kraju,
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego i poszerzania wiedzy,
  • konkurencyjne wynagrodzenie i atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych,
  • opieka medyczna,
  • system szkoleń i programów rozwojowych,
  • atrakcyjne warunki indywidualnego dodatkowego ubezpieczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Firma: Koksownia Częstochowa Nowa Sp. z o.o.

Data dodania: 2021-02-15