Analityk Mediów

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Miejsce pracy: Warszawa
Oferujemy:
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę na cały etat
  • Pracę w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • Bardzo atrakcyjny pakiet świadczeń pozapłacowych (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta multisport)
  • Sprawny proces rekrutacji
Zadania
  • Administracja budżetu mediowego
  • Analiza wydatków i kontrola procesu fakturowania
  • Przygotowywanie raportów
  • Archiwizowanie dokumentacji
  • Wsparcie w innych pracach administracyjnych w Dziale ds. Mediów
Oczekiwania wobec Kandydatów:
  • Wyższe wykształcenie pełne (preferowane kierunki finansowe i ekonomiczne)
  • Min. roczne doświadczenie w pracy w zakresie finansów/rachunkowości/audytu
  • Znajomość wskaźników mediowych (w tym jednostek zakupu w poszczególnych typach mediów) będzie dodatkowym atutem
  • MS Office – Excel – w stopniu doskonałym, Word, PowerPoint
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, w mowie i w piśmie
  • Duże zdolności analityczne, organizacyjne, dokładność i skrupulatność
  • Duże zdolności interpersonalne i komunikacyjne (w tym komunikacji i prezentacji w międzynarodowym środowisku)
  • Będziesz miał/-ła okazję pracować w międzynarodowym środowisku i rozwijać swoje umiejętności
Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi przez GI Group sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11 40-082 Katowice, KRS 0000152084:
  • Dla celów obecnego procesu rekrutacji, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE
  • W przyszłości na potrzeby dalszych procesów rekrutacyjnych, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE
  • W celu kierowania do mnie informacji o charakterze marketingowym. TAK/NIE
  • Dla celów marketingu bezpośredniego, w tym do wykorzystania telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących. TAK/NIE

Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych przez GI Group sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11, 40-082 Katowice, KRS 0000152084 spółkom powiązanym z GI Group sp. z o.o., tj. Wyser sp. z o.o., Qibit sp. z o.o., Generale Industrielle Polska sp. z o.o.
  • W celu realizacji procesu rekrutacji, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE
  • W przyszłości na potrzeby dalszych postępowań rekrutacyjnych, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE
  • W celach marketingowych tych podmiotów. TAK/NIE
Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y o przysługujących mi prawach wynikających z przetwarzania moich danych osobowych przez GI Group Sp. z o.o.