Administrator Zmiany

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Dla naszego Klienta, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Jankowice k. Tarnowa Podgórnego
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, premie, wysokie dodatki,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową,
  • Pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym, o wysokich standardach pracy,
  • Darmowy transport pracowniczy z Poznania, Kościana, Obornik, Kaźmierza, Szamotuł,
  • Prywatna opieka medyczna  i ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach.
Obowiązki:
  • Bieżący kontakt z działem Planowania Produkcji oraz Magazynowania dla zapewnienia właściwej wymiany informacji,
  • Przygotowywanie raportów,
  • Wprowadzanie danych.
Wymagania:
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym, również w weekendy,
  • Praktycznej znajomość pakietu MS Office (Excel, Word),
  • Umiejętność pracy w zespole.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi przez GI Group sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11 40-082 Katowice, KRS 0000152084:
  • Dla celów obecnego procesu rekrutacji, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE
  • W przyszłości na potrzeby dalszych procesów rekrutacyjnych, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE
  • W celu kierowania do mnie informacji o charakterze marketingowym. TAK/NIE
  • Dla celów marketingu bezpośredniego, w tym do wykorzystania telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących. TAK/NIE

Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych przez GI Group sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11, 40-082 Katowice, KRS 0000152084 spółkom powiązanym z GI Group sp. z o.o., tj. Wyser sp. z o.o., Qibit sp. z o.o., Generale Industrielle Polska sp. z o.o.
  • W celu realizacji procesu rekrutacji, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE
  • W przyszłości na potrzeby dalszych postępowań rekrutacyjnych, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE
  • W celach marketingowych tych podmiotów. TAK/NIE
Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y o przysługujących mi prawach wynikających z przetwarzania moich danych osobowych przez GI Group Sp. z o.o.