Administrator Sprzedaży pojazdów użytkowych

EWT Automotive Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Olsztyn
Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należy:
  • Obsługa klientów Działu Handlowego
  • Przygotowywanie raportów sprzedaży
  • Wystawianie faktur za sprzedaż pojazdów
  • Zamówienia pojazdów w systemie dealerskim IVMS.
  • Monitorowanie prawidłowej realizacji zamówionych pojazdów.
Nasze oczekiwania
  • Mile widziane doświadczenie z marką MERCEDES -BENZ
  • Umiejętność korzystania z pakietu MS Office
  • Komunikatywność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zaangażowanie w wypełnianie powierzonych obowiązków
  • Punktualność i staranność w wykonywaniu zleconych prac
W zamian oferujemy:
  • Pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Motywacyjny system wynagradzania
  • Możliwość dalszego rozwoju
  • Pakiet socjalny
  • Bezpłatną opiekę medyczną
  • Pakiety sportowe
  • Preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie

Podobne oferty pracy

Referent ds. Przyłączeń

ENERGA-OPERATOR SA, Oddział w Kaliszu Rejon Dystrybucji w Kępnie – umowa na zastępstwo Miejsce pracy: Kępno Nr ref.: 4/4LP/2021 Oferta ważna do: 21.02.2021 Jeśli masz: Wykształcenie średnie Znajomość przepisów Prawa Energetycznego Praktyczną...

Firma: ENERGA-Operator SA

Lokalizacja: wielkopolskie / Kępno

Data publikacji: 2021-02-16

Kontroler QRS - Analityk master data z językiem niemieckim (m/w/d)

Opis stanowiska: Opieka nad procesem integracji systemów telematycznych podwykonawców z naszym systemem i dalsze monitorowanie interfejsu Zarządzanie bazą danych kontrahentów, jej kontrola oraz aktywacja nowych klientów oraz przewoźników Aktualizacja oraz...

Firma: Fixemer Logistics GmbH (Sp. z o.o.)

Lokalizacja: wielkopolskie / Poznań

Więcej informacji

Executive Coordinator

Zobacz, czym będziesz się zajmować na co dzień. Postawimy przed Tobą realne cele, które będziesz skrupulatnie realizować. A teraz zerknij na swoje obowiązki! Współpraca przy realizowanych projektach w obszarze organizacji i dbania o harmonogram....

Firma: BPO International

Lokalizacja: mazowieckie / Warszawa

Szczegóły ogłoszenia

Firma: EWT Automotive Polska Sp. z o.o.

Data dodania: 2021-02-07

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie / Olsztyn