Administrator ds. kontraktów

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław | Numer ref.: PPS/037/POZ

Zadania:

  • Analiza i weryfikacja kontraktów według wytycznych
  • Wprowadzanie danych z umów do systemu
  • Procesowanie umów handlowych
  • Ścisła współpraca z działami sprzedaży w całej Europie

Wymagania:

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie min. C1
  • Zdolności analityczne
  • Proaktywność i umiejętność rozwiązywania problemów
  • Doświadczenie w pracy adminstracyjnej z umowami lub fakturami

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na czas określony za pośrednictwem Manpower, następnie przejście bezpośrednio w struktury klienta
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin (pełen etat)
  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w ugruntowanej rynkowo firmie prawniczej
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku
  • Pakiet dodatkowych benefitów (opiekę medyczną, Multisport, ubezpieczenie PZU)
  • Praca w oddziale firmy zlokalizowanym w Bielanach Wrocławskich

Zdobądź doświadczenie w renomowanej firmie! Nie zastanawiaj się dłużej i aplikuj już dziś!

Oferta dot. pracy tymczasowej
Agencja nr 412