Pracownik ds. operacyjnych

badaj.to Sp. z o.o. czyli Śląskie Laboratoria Analityczne to renomowana firma, działająca na rynku od 1991 roku, zatrudniająca ponad 250 pracowników i posiadająca swoje placówki w ponad 70 lokalizacjach.

Świadczymy profesjonalne usługi laboratoryjne dla placówek medycznych, weterynaryjnych oraz pacjentów indywidualnych na terenie województwa śląskiego, małopolskiego, opolskiego i łódzkiego oferując im wsparcie, a także najlepszą jakość, dokładność i rzetelność wydawanych wyników.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice
Zakres obowiązków:
  • zakupy startowe mebli i sprzętu koniecznego do otwarcia gabinetu,
  • dbałość o wizerunek zewnętrzny (drobne montaże),
  • transport materiałów i osób w sytuacjach tego wymagających,
  • wyszukiwanie możliwości reklamowych konkretnych lokalizacji,
  • stały kontakt z personelem punktów pobrań i pomoc w sytuacjach tego wymagających.
Wymagania:
  • prawo jazdy kat. B,
  • zdolności manualne do wykonywania zadań technicznych,
  • łatwość w nawiązywaniu i podtrzymywaniu kontaktów interpersonalnych,
  • punktualność i dobra organizacja własnej pracy,
  • pozytywne nastawienie do pracy z ludźmi.
Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • stanowisko w firmie działającej w rozwojowej branży,
  • miłą atmosferę pracy,
  • atrakcyjny pakiet socjalny, możliwość skorzystania z karty Multisport,
  • atrakcyjny system premiowania,
  • możliwość rozwoju zawodowego.