Pracownik biurowy ze znajomością j. angielskiego

Ogłoszenie numer: 5297123, z dnia 2021-08-23

Jesteśmy liderem na rynku artykułów marketingowych, obecnie w związku z dalszym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko pracownik biurowy ze znajomością j. angielskiego.

Miejsce pracy: śląskie / Bytom

Opis stanowiska

  • prowadzenie recepcji, w tym firmowej korespondencji, odbieranie telefonów
  • wystawianie faktur sprzedażowych
  • odpowiednia archiwizacja dokumentów
  • dbanie o dobry wizurek firmy oraz porządek na recepcji
  • inne drobne prace biurowe zlecone przez przełożonego

Wymagania

  • komunikatywnej znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
  • minimum rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • wysokiej kultury osobistej
  • rzetelności i odpowiedzialności
  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej
  • umiejętności obsługi pakietu Ms Office
  • mile widziana umiejętność obsługi programu Comarch

Oferujemy

  • wynagrodzenie 3 500 – 5 000 zł brutto

  • pracę jednozmianową w godzinach 8.00-16.00

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji

  • kompleksowe wdrożenie w nowe obowiązki

  • możliwość rozwoju zawodowego