Pracownik biurowy / Asystent ds. Administracji Personalnej

Corten Medic to zespół, który łączy troska o zdrowie Pacjentów i zamiłowanie do zdobywania rynku medycznego w Polsce.

Szukamy osób, które na stałe dołączą do naszego zespołu i wniosą na nasz pokład dobre emocje i jeszcze więcej ciekawych pomysłów. Na co dzień będziesz zajmował się pracami administracyjnymi w dziale HR i koordynowaniem obiegiem dokumentów.

Miejsce pracy: Warszawa
Zadania:
  • Administrowanie danymi personalnymi w procesie zatrudnienia
  • Koordynowanie i dbanie o prawidłowy przebieg obiegu dokumentów w procesie zatrudnienia
  • Prowadzenie bazy danych
  • Pomoc przy koordynacji działań przy realizacji szkoleń, wydarzeń pracowniczych i innych działań operacyjnych działu HR
  • Pomoc w koordynowaniu procesu onboardingu
  • Współpraca z innymi działami i centrami medycznymi
  • Dbanie o komunikację zewnętrzną i wewnętrzną w firmie
Wymagania:
  • Jesteś osobą zaangażowaną w powierzane Ci zadania i starasz się wykonywać pracę na wysokim poziomie;
  • Lubisz wykonywać zarówno pracę ’biurową’ jak i taką gdzie masz kontakt z ludźmi
  • Nie gubisz się jeśli masz kilka zadań jednocześnie
  • Wiesz co to excel i czujesz, że umiesz się w nim swobodnie poruszać
  • Jesteś samodzielny ale nie boisz się prosić o pomoc, jeśli coś jest dla Ciebie niejasne;
  • Nie przeszkadza Ci zostanie 5 minut dłużej w pracy, żeby coś dopracować, albo ulepszyć;
  • Nie lubisz chaosu i masz ’porządek w papierach’.
Oferujemy:
  • Możliwość doskonalenia swoich umiejętności i rozwoju zawodowego w wybranym przez Ciebie obszarze
  • Pracę nad ciekawymi, nowoczesnymi i długofalowymi projektami
  • Odpowiedni sprzęt do wydajnej pracy (laptop, telefon)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i umowę zlecenie
  • Realny wpływ na rozwój i kształt firmy
  • Dobrą kawę i atmosferę w biurze
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółki z Grupy Corten Medic z siedzibą w Warszawie (02-784),przy ul. Dunikowskiego 10 w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)"

a w przypadku zgody na udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych dodatkowo:

Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez Spółki z Grupy Corten Medic.
W przypadku nie umieszczenia odpowiedniej klauzuli Pana/Pani aplikacja nie weźmie udziału w procesie rekrutacyjnym.

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych są Spółki z Grupy Corten Medic z siedzibą w 02-784 Warszawie, ul. Dunikowskiego 10 Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia rekrutacji na aplikowane przez Panią/Pana stanowisko, jak również w celu przeprowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych, o ile wyrazi Pani/Pan na to zgodę. Dane osobowe mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym do ich otrzymania na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie wymaganych przez Kodeks Pracy jest obowiązkowe, a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.

Ponadto w każdej chwili mogą Państwo cofnąć na przetwarzanie danych osobowych w zakresie danych przetwarzanych przez nas na podstawie zgody. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez administratora danych osobowych przed wycofaniem zgody.