Młodszy Specjalista ds. administracyjno-sprzętowych

Budimex S.A. jest liderem wśród pracodawców branży budowlanej - organizacją z wieloletnim doświadczeniem i stabilną pozycją na rynku.
Mając status generelnego wykonawcy realizujemy inwestycje w sektorach budownictwa: kubaturowego, przemysłowego, energetycznego i infrastrukturalnego.
Zatrudniamy
w Polsce ponad 7 000 osób

współpracujemy z 12 000 kontrahentów

realizując ponad 300 kontraktów w ciągu roku

W związku z intensywnym rozwojem firmy, do zespołu budownictwa kolejowego poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: pomorskie / Gdynia
Do Twoich zadań należeć będzie:
  • bieżąca kontrola realizacji dostaw,
  • koordynację prac dostawców usług transportowych,
  • rozliczanie sprzętu i transportu materiałów na kontrakcie,
  • przygotowywanie i nadzór nad obiegiem dokumentacji.
Od kandydatów oczekujemy:
  • wykształcenia wyższego w obszarze logistyka,
  • doświadczenia na podobnym stanowisku związanym ze sprzętem,
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS-Office i systemu Microsoft,
  • umiejętności pracy pod presją czasu.
Co możemy Ci zaoferować?
  • system premiowy
  • dzień wolny w urodziny
  • ubezpieczenie na życie
  • prywatna opieka medyczna
  • sekcje sportowe
  • kursy językowe
  • szkolenia dla pracowników
  • wolontariat pracowniczy
  • wymiany międzynarodowe

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranym kandydatami.

Znajdziesz nas na:
Nasze wyróżnienia
ZOBACZ NASZ PROFIL

Podobne oferty pracy

Referent ds. administracji

Obowiązki: wystawianie faktur zgodnie z obowiązującymi przepisami; wystawianie zamówień w obowiązującym programie; dbanie o prawidłowy obieg dokumentów według określonego w Spółce schematu; nadzór nad terminowym przepływem informacji i obowiązującą...

Firma: SuperDrob S.A.

Lokalizacja: mazowieckie / Karczew

Data publikacji: dzisiaj

Pracownik administracyjny (bez doświadczenia) z językiem niemieckim (m/k)

Zadania na stanowisku: Kontakt telefoniczny i mailowy w języku niemieckim. Przetwarzanie dokumentacji i wprowadzanie danych do systemu. Obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej. Dbałość o prawidłowy obieg dokumentów. Firma zapewnia szkolenia wdrażające....

Firma: CPL JOBS Sp. z o.o.

Lokalizacja: śląskie / Katowice

Lokalizacja: małopolskie / Kraków

Szczegóły ogłoszenia

Firma: Budimex SA

Data dodania: 2021-01-01