Kierownik ds. administracyjnych: o pracy i życiu

Kwarantanna domowa a home office. Jak czuć się dobrze podczas pracy zdalnej?

Napisane przez Dominik 8 maja, 2020 1 komentarz

home office

Konieczność spędzania czasu w domu, a co za tym idzie home office to dla wielu osób prawdziwa kula u nogi. Są oczywiście również pracownicy, dla których jest to idealne rozwiązanie. Przekonaj się, jak czuć się dobrze podczas pracy zdalnej.

Jeżeli pracujesz jako kierownik do spraw administracyjnych, a home office to dla Ciebie prawdziwe utrapienie – ten artykuł został stworzony z myślą o Tobie. Podpowiemy Ci, co zrobić, aby okres kwarantanny domowej był dla Ciebie jak najmniej uciążliwy.

Praca zdalna – rób to dobrze

Przede wszystkim powinieneś zacząć od tego, aby przygotować dla siebie miejsce pracy. Skup się na tym, aby było ono przystosowane do Twoich potrzeb. Cisza, spokój i brak rozpraszaczy pomogą Ci wykonać wszystkie Twoje obowiązki znacznie szybciej. Dobra organizacja czasu pracy sprawi, że unikniesz niepotrzebnych frustracji. Pamiętaj o tym, żeby zawsze oddzielać obowiązki zawodowe od tych domowych. Ustal, że każdego dnia będziesz pracować przez określoną ilość godzin i się tego trzymaj. Przestrzeganie godzin pracy jest w tym przypadku szalenie istotne. Aby uzyskać wsparcie domowników, wytłumacz im, że nie mogą Ci przeszkadzać podczas Twojej pracy.

Jeden komentarz do “Kwarantanna domowa a home office. Jak czuć się dobrze podczas pracy zdalnej?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najnowsze oferty pracy:

Więcej ofert pracy