Kierownik ds. administracyjnych: o pracy i życiu

Jak przeprowadzić efektywne spotkanie ze współpracownikami?

Napisane przez Dominik 27 czerwca, 2022 0 komentarzy

Przyszła pora na zorganizowanie spotkania ze swoimi współpracownikami? To codzienność każdego kierownika do spraw administracyjnych. Przekonaj się zatem, co powinieneś zrobić, aby tego typu spotkania były jak najbardziej efektywne.

Przygotowując spotkanie, powinieneś skupić się na agendzie, która jest absolutną podstawą. Plan powinien być przejrzysty, krótki i rzeczowy. To dzięki temu spotkanie będzie odpowiednio ułożone, a Twoi współpracownicy poczują, że włożyłeś serce w jego przygotowanie.

Co jeszcze jest ważne podczas przygotowania spotkania?

Przede wszystkim warto, żebyś skupił się na czasie spotkania. Nie może ono być ani za krótkie, ani za długie. W końcu odciągasz wtedy swoich współpracowników od realizacji ich obowiązków służbowych. Zmieść się zatem w wyznaczonym przez siebie czasie, który zaplanowałeś w agendzie.

Zadbaj również o komfortowe warunki dla swoich współpracowników. Krzesła, a także woda to w tym przypadku must have. Musisz o to zadbać, ponieważ dzięki temu pracownicy będą mogli skupić się na tym, co mówisz, a nie na swoich podstawowych potrzebach.

Każde spotkanie należy zakończyć przypisaniem konkretnych zadań poszczególnym osobom. Kiedy już wszystkie kwestie zostaną omówione, a decyzje zapadną, skup się na tym, aby odpowiednio delegować obowiązki innym osobom. Dzięki temu nic nie zostanie zapomniane, a każda osoba będzie wiedziała, co powinna robić.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze oferty pracy:

Więcej ofert pracy