Kierownik ds. administracyjnych: kariera i proces rekrutacyjny

Jak negocjować wysokość wynagrodzenia?

Napisane przez Dominik 28 czerwca, 2021 1 komentarz

To pytanie spędza sen z powiek wielu pracowników. W jaki sposób negocjować wysokość wynagrodzenia? To wcale nie takie proste i oczywiste, jak mogłoby się wydawać. W naszym artykule znajdziesz cenne porady.

Jako kierownik do spraw administracyjnych każdego dnia stajesz przed wieloma różnorodnymi wyzwaniami. Nie zawsze są one proste i oczywiste, a dość często skomplikowane. Praca pod presją czasu, kontakt z wieloma działami, a nawet klientami wiąże się z ogromną dozą stresu. Nawet najbardziej wytrzymałe osoby mogą mieć trudności z organizacją własnej pracy i uporaniem się z tymi trudnymi sytuacjami. Kiedy obowiązków jest coraz więcej i wszystkie są realizowane zgodnie z planem, warto upomnieć się o podwyżkę.

Negocjacja wysokości wynagrodzenia

Jako pracownik w małej czy dużej firmie, musisz zawsze na chłodno oceniać wysokość swojego wynagrodzenia. Zorientuj się w branżowym rynku i przekonaj, czy wysokość Twojego wynagrodzenia jest adekwatna do realizowanych zadań. Dzięki temu zyskasz pewność, czy warto podjąć negocjację dotyczące Twojego wynagrodzenia.

W trakcie rozmowy ze swoim przełożonym, wyłóż mu argumenty. Powiedz o realizowanych przez Ciebie projektach, odpowiedzialności, a także tym, jakie są stawki na rynku. Pokaż, że cały czas chcesz się rozwijać, a w ostatnim czasie udało Ci się zrobić określone rzeczy. To umożliwi Ci przekonanie przełożonego, że podwyżka po prostu Ci się należy.

Jeden komentarz do “Jak negocjować wysokość wynagrodzenia?

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *