Kierownik ds. administracyjnych: kariera i proces rekrutacyjny

Jak negocjować wysokość wynagrodzenia?

Napisane przez Dominik 28 czerwca, 2021 1 komentarz

To pytanie spędza sen z powiek wielu pracowników. W jaki sposób negocjować wysokość wynagrodzenia? To wcale nie takie proste i oczywiste, jak mogłoby się wydawać. W naszym artykule znajdziesz cenne porady.

Jako kierownik do spraw administracyjnych każdego dnia stajesz przed wieloma różnorodnymi wyzwaniami. Nie zawsze są one proste i oczywiste, a dość często skomplikowane. Praca pod presją czasu, kontakt z wieloma działami, a nawet klientami wiąże się z ogromną dozą stresu. Nawet najbardziej wytrzymałe osoby mogą mieć trudności z organizacją własnej pracy i uporaniem się z tymi trudnymi sytuacjami. Kiedy obowiązków jest coraz więcej i wszystkie są realizowane zgodnie z planem, warto upomnieć się o podwyżkę.

Negocjacja wysokości wynagrodzenia

Jako pracownik w małej czy dużej firmie, musisz zawsze na chłodno oceniać wysokość swojego wynagrodzenia. Zorientuj się w branżowym rynku i przekonaj, czy wysokość Twojego wynagrodzenia jest adekwatna do realizowanych zadań. Dzięki temu zyskasz pewność, czy warto podjąć negocjację dotyczące Twojego wynagrodzenia.

W trakcie rozmowy ze swoim przełożonym, wyłóż mu argumenty. Powiedz o realizowanych przez Ciebie projektach, odpowiedzialności, a także tym, jakie są stawki na rynku. Pokaż, że cały czas chcesz się rozwijać, a w ostatnim czasie udało Ci się zrobić określone rzeczy. To umożliwi Ci przekonanie przełożonego, że podwyżka po prostu Ci się należy.

Jeden komentarz do “Jak negocjować wysokość wynagrodzenia?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najnowsze oferty pracy:

Więcej ofert pracy