Kierownik ds. administracyjnych: o pracy i życiu

Czy ubiór w pracy ma znaczenie?

Napisane przez Dominik 30 marca, 2022 0 komentarzy

W niektórych firmach, nie tylko dużych korporacjach, ale również tych nieco mniejszych panuje ściśle określony dress code. Jednak czy w miejscach, w których nie istnieje, warto zwracać uwagę na odzież? Okazuje się, że tak. Jest to naprawdę bardzo istotne.

Jako kierownik do spraw administracyjnych powinieneś na co dzień zwracać uwagę na swój strój w pracy. Masz pod sobą zespół ludzi, a ponadto spotykasz się z różnymi osobami. Pierwsze wrażenie w takiej sytuacji ma ogromne znaczenie. Skup się zatem na tym, aby było dobre. Ubiór znacząco Ci w tym pomoże. Jakich zasad warto przestrzegać? Podpowiadamy.

Odzież w pracy – to jest ważne

Elegancki ubiór zawsze się sprawdzi. Warto o tym pamiętać na co dzień. Oczywiście nie warto również przesadzać. Garnitur nie będzie wygodnym rozwiązaniem, a przecież każdego dnia spędzasz w pracy przynajmniej osiem godzin. Wybierz raczej wygodną alternatywę, jaką będą jeansy, koszula, a także marynarka. Do tego sportowe obuwie w postaci trampek czy po prostu mokasyny i będziesz wyglądać naprawdę świetnie. Pamiętaj o tym, aby stawiać na odzież przewiewną, która jest właściwie dopasowana do konkretnej pory roku. Dzięki temu nie będziesz się nadmiernie pocić latem.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najnowsze oferty pracy:

Więcej ofert pracy